עוצמה נשית: נוי רויטנברג משיקה סינגל חדש

צילום: שירה משה

19/01/2018

חן זמיר

עוצמה נשית: נוי רויטנברג משיקה סינגל חדש

"לפעמים לב שבור זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות", בעיניים עצומות מגישה נוי רויטנברג את המילים שובות הלב הללו, בשיר מתוך האלבום הראשון שנקרא "הדבר הכי טוב", ואיתן היא פותחת את ההופעה.

אחרי אלבומה הראשון "רסיסים" שראה אור באפריל 2017, היום נוי רויטנברג כבר מגישה לקהל סינגל חדש בשם "צלקות", מתוך האלבום השני שבדרך. במופע השקה שעלה ב-13.1 בבר גיורא בתל אביב, היא מגיעה בליווי להקתה, בהרכב נשי בלבד.

המילים והקול הצלול של נוי ממלאים את החלל במין אופוריה קסומה. מילות השירים המוקדשות ברובן לאהבת נשים, עמוסות ברגש טהור.

את הסינגל החדש "צלקות", בעיבודו ובהפקתו של שחר סגינר, מגישה רויטנברג בעזרת שתי גיטרות – בס וחשמלית, תופים, וגיטרה אקוסטית אחת בידיה של נוי. כל אלה מלווים אותה בשיריה בצלילים של רוק רך ומלא עוצמה.

"יש פה על הבמה אהבת נשים משוגעת שטורפת את העולם, נשים שולטות!", מכריזה נופר תום, בין קולות החשמלית שלה. ובאמת, לא בכל יום פוגשים הרכב נשי שמשדר כל כך הרבה חוזק.

"אני חושבת שיש קסם מאוד גדול בעוצמה נשית", ממשיכה נוי, "גם היום בשנת 2018, הרבה נשים לא מספיק מאמינות בעצמן, או מבינות שהן יכולות לעשות הכל". בהקשר לתוכן השירים רויטנברג מגיבה: "אני מרגישה שהאוזן המוסיקלית עדיין לא מצליחה לעכל את היצירה הלסבית. לשמוע שיר אהבה בין אישה לאישה עדיין נשמע מוזר להרבה מידי אנשים. מבחינתי זה הדבר הכי טבעי שיש, זה חלק מהעולם שלי ולכן מעולם לא התביישתי בזה או ניסיתי להסתיר את זה בשירים שלי".

בין ההכנות לאלבום השני, רויטנברג עוד חולמת על היום בו תקים מרכז נוער למוסיקה שיעניק לו את האפשרות להקליט באופן חופשי. עד אז, תוכלו לשמוע אותה בהופעות נוספות ברחבי הארץ.

צפו בגלריית התמונות מההופעה

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו
  • רעש

    הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים

תגובות גולשים

0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *