קליפ חדש בבכורה: שרית ברקן – בוא נפגש

05/04/2017

עלי שנקר

קליפ חדש בבכורה: שרית ברקן – בוא נפגש

שרית ברקן חוזרת הביתה, לשפת אמה. אחרי אי.פי עצמאי ומסקרן באנגלית, ברקן מוציאה בקרוב את אלבומה הראשון, "הולך ונעלם", מתוכו

שרית ברקן חוזרת הביתה, לשפת אמה. אחרי אי.פי עצמאי ומסקרן באנגלית, ברקן מוציאה בקרוב את אלבומה הראשון, "הולך ונעלם", מתוכו יוצא היום הסינגל השני, "בוא נפגש".

שרית ברקן (צילום: דויד פרל)

שרית ברקן התחילה את דרכה המוסיקלית כזמרת אופרה. לא סתם זמרת אופרה, זמרת אופרה מצטיינת שלמדה באקדמיה למוסיקה בתל אביב, זכתה במלגות ואפילו זכתה להיות מוסיקאית מצטיינת בצבא. אבל ברקן לא פחדה לאתגר את גבולותיה ובחנה גם כיוונים אחרים, בדמות המוסיקה הקלה. מאז היא כבר הוציאה אי.פי ("How To Compose A Musician") ושיתפה פעולה, כזמרת ליווי, עם הרכבים רבים (נאג' חמאדי, רוקפור, ניצן חורש והקאט אאוט קלאב ועוד).

ברקן בחנה את גבולותיה לא רק בתוך המוסיקה, אלא גם באמצעותה, כאשר היא הקימה מקהלות במועדוניות לילדים ונוער בסיכון ולקחה חלק בטיפוחם בעזרת השירה, מתוך האמונה כי אדם ששר הוא אדם מאושר.

האלבום החדש שלה, "הולך ונעלם", הוא עוד אתגור של הגבולות, כאשר הפעם בחרה ברקן להוציא אלבום בעברית. "בוא נפגש", הסינגל השני מתוך האלבום, הוא שיר אישי שכל אחד יכול להזדהות איתו, שיר על אהבה שנגמרה ועל השאלה הגדולה שעולה במחשבות- מה יקרה אם נפגש שוב? למרות הדיוק שקיים במילות השיר, "בוא נפגש" נכתב בכלל באנגלית, וברקן תרגמה אותו מאוחר יותר יחד עם נעם רותם.

כלי הנשיפה של ספי ציזלינג ויאיר סלוצקי, מעבירים את השיר בין עצב לקצב, בין חלום לקרקע המציאות, כאשר עומר הרשמן, המפיק המוסיקלי, השכיל לטפטף ביניהם את טיפות הקלידים של ברקן, שמטיילות בין כל אלה, מספיגות את השיר באוזני השומע.

צפו בקליפ החדש בהקרנת בכורה

הופעות קרובות: מחר (6.4) ביקב טוליפ בקרית טבעון, במסגרת פסטיבל שייח אברייק, פסטיבל לתרבות אזרחית. בנוסף, תופיע ברקן יחד עם הדר שכטר ב-29.4 בהופעה ביתית ברבי חנינא 25ב ביפו.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו
  • רעש

    הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים

תגובות גולשים

0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *