בכורה: סינגל וקליפ חדש של מיכל אהרוני

מיכל אהרוני (צילום: שקד משה)

15/01/2020

חן זמיר

בכורה: סינגל וקליפ חדש של מיכל אהרוני

היוצרת מיכל אהרוני מציגה סינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה, הצפוי לצאת בסוף החודש. אהרוני כתבה ולהחינה את השיר "גם אני", והפיק אותו ארז רוסו (ג'ירפות, רוסו ווינברג). השיר מלווה בקליפ המוצג בהקרנת בכורה כאן ברעש.

"גם אני משוגעת", מודה מיכל אהרוני, ובכך חושפת נדבך נוסף מעולמה ומאלבום הבכורה שייצא בסוף החודש. באמצעות השיר מרשה לעצמה אהרוני לגעת במשחק של החוץ והפנים, והדיסוננס האבסורדי בין מסיבה טובה, מגע אוהב, לבין עצב וכאב עמוק המתחוללים בתוך הנפש.

"השיר נכתב עליי, על הניגודים שיש בי כאדם", מספרת אהרוני לרעש. "אני רווקה , תל אביבית, שמבלה בלילות אבל קמה בבקרים מוקדם ומטפלת בתינוקות, חילונית שגדלה בחינוך דתי ושמרני, כותבת שירים מיוסרים על מוות ורגשות קשים, ומנגישה אותם על הבמה בהומור וציניות. כל אלו מתבטאים בשיר שהוא שקט אבל גם קצבי, נעים ומלטף אבל שורט בו זמנית. הוא מדבר על הגבול הדק שבין שפיות ונורמליות לשיגעון שכל אחד מאיתנו מסתיר עמוק בפנים".

צפו בבכורה בקליפ החדש

אהרוני, מוסיקאית ובוגרת "רימון", מתארת את אלבום הבכורה כאלבום המאופיין בסגנון פופי עכשווי, ויחד עם זאת מציג את הצד המלנכולי יותר של עולמה הפנימי של הזמרת. הקליפ, אותו יצר מיקו דורון, מציג תחושת קוטביות כאשר אותה בחורה (הזמרת מיכל) הנראית בקליפ כשהיא מבלה במסיבה ו"חיה על הקצה", ויחד איתה חיה מיכל הדכאונית, המודאגת. הקליפ מגיע לסף שיגעון מסויים כשהזמרת הורגת את עצמה, ולא ברור איזה צד בה מת, ביום שלמחרת.

"בכולנו בסופו של דבר יש קצת מזה וקצת מזה", מסכמת אהרוני. "וזו הבחירה שלנו איזה צד בנו בכל רגע נתון יגבור על השני".

הופעת ההשקה לאלבום תתקיים ב – 29/01/20 בתיאטרון תמונע, ובה תארח אהרוני את דן תורן.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו
  • רעש

    הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים

תגובות גולשים

0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *