קליפ חדש בבכורה: הדר שכטר – Keep Me in Control

צילום: אלן צ'פלסקי

26/02/2017

מערכת רעש

קליפ חדש בבכורה: הדר שכטר – Keep Me in Control

הדר שכטר מוציאה את הקליפ ל- "Keep Me in Control",שיר חדש מתוך אי.פי שצפוי לצאת השנה. לאחרונה, אובחנה שכטר כחולה במחלת אנדומטריוזיס, לאחר שנים של סבל. עם האבחון הגיעו שני ניתוחים שאילצו את שכטר לקחת הפסקה מעולם ההופעות. בקרוב היא תחזור אל הבמות, בדרך להשקת האי.פי שלה במאי. לרגל צאת הקליפ ביקשנו מהדר לכתוב לכם (ולנו) על התרופה שנקראת מוסיקה.

הסיפור שלי ארוך ומתחיל לפני הרבה זמן. ב-2008 נסעתי לניו יורק כדי לגלות מי אני כמוסיקאית. בדיעבד, גיליתי על עצמי דברים רבים, מי אני כמוסיקאית לא היה אחד מהם. אבל כשחזרתי משהו השתנה לי בגוף. הרגשתי את זה מתרחש, ובמהלך תשע השנים הבאות, כל מה שעברתי היה שזור בעוגן שלי, המוסיקה.

כל חיי הייתי זמרת. באיזושהי נקודה החלטתי לקרוא לעצמי מוסיקאית. לא שיש משהו רע בלהיות זמרת. להיפך, לפעמים זה הרבה יותר קשה. אבל מהרגע שהפכתי להיות "מוסיקאית" בעיני עצמי, זהו הדבר היחיד שהפך להיות חשוב. המוסיקה היא הרע והטוב, ההשראה והדיכאון, ההיי והלואו, היא פשוט… הכל. היא הסיבה שאני קמה בבוקר והסיבה שאני הולכת לישון (מאוחר), היא הדבר שחיבר אותי לאנשים הכי חשובים בחיי, לחברות הכי טובות, לבן זוגי, לאחותי והשפה הראשונה שפיתחנו שגישרה בין פער השנים.

ויש את המחלה. האנדומטריוזיס היא מחלה מעצבנת. היא קשה לאבחון, היא מתגנבת כל פעם בצורה אחרת (במהלך השנים אם לא מטופלת), היא משתקת אותך לכמה ימים בחודש וכל שאר הזמן את פשוט בטוחה שאת מקולקלת. בתוך כל זה, המקום היחיד שהרגשתי שמשהו כן עובד הוא בעבודה על השירים שלי. על יד הפסנתר. בהופעות. באולפן.

הניתוח האחרון בחודש פברואר שם לי סטופ זמני. אבל הוא לא עוצר אותי. לראיה, כשהתעוררתי מהרדמה של ניתוח ארוך וקשה, פתחתי את הטלפון ושלחתי מייל לוודא שהמאסטרינג של האלבום מתקדם כראוי. כי אי אפשר לעצור אותי, גם לא כריתת כליה, או גידול של 10 ס"מ.

I live there for I sing. אמנם קצת פחות שרה בימינו. למען החלמה מלאה, אני חייבת לתת לשרירי הבטן שלי ולכל שאר האיברים הפסקה אבל הכל זמני.

המוסיקה היא לנצח.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו
 • רעש

  הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים

תגובות גולשים

2

נטע 18:03

 • 27/02/2017

  מהממת, מוכשרת ומרגשת. כיף❤️

  הגב

דודי 05:51

 • 27/02/2017

  איזו נשמה , הדר???? כמה כח נותנת לך המוזיקה! זה נפלא????

  הגב

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *