המחזמר לזרוס יעלה לראשונה בישראל

02/04/2019

דבר המפרסם

המחזמר לזרוס יעלה לראשונה בישראל

המחזמר לזרוס, מאת דיוויד בואי ואנדה וולש, יעלה לראשונה בישראל במרכז ענב לתרבות, ובאפריל יתקיימו אודישנים פתוחים לתפקידים השונים. מי ישחק את בן דמותו של דיויד בואי?

המחזמר המקורי לזרוס (בהשראת הספר "האיש שנפל לארץ" מאת וולטר טביס), יצירתו האחרונה של דיוויד בואי לפני מותו, יעלה בקיץ 2019 לראשונה בישראל במרכז ענב לתרבות בבימויו של אבישי בן גל. המחזמר מאת דיוויד בואי ואנדה וולש, שוזר את שיריו של בואי ואת עלילת הספר והסרט בו כיכב בואי לכדי קלידוסקופ מוסיקלי וסיפורי עוצר נשימה. על הניהול המוזיקלי הופקד המעבד והמפיק אריאל קשת והכוריאוגרפיה ע"י תות מולאור.

לקראת עליית המחזמר, החליטו בענב, בצעד נדיר, לאתר את השחקנים באמצעות אודישנים פתוחים שיתקיימו בין 15-17 באפריל, ועל ידי כך לפתוח את הדלת גם בפני שחקנים-זמרים/מוסיקאים שאינם בהכרח שחקנים מוכרים. אחד מהם אף יזכה לגלם את "ניוטון", בן דמותו של דיוויד בואי במחזמר. המעוניינים מוזמנים לשלוח קו"ח למייל: enavtlv@gmail.com עד לתאריך 12.4.

המחזמר פורש את סיפורו של תומס ניוטון, שנפל לכדור הארץ, ומצא עצמו נשאר על הכדור, נידון לחיי נצח, שתוי ואפוף אדי ג'ין זול ונרדף על ידי זיכרונותיו מאהבת חייו שאבדה. עלילת המחזה, המתפרשת על פני מספר ימים, מתחילה עם הגעתה של נשמה אבודה אחרת לביתו של ניוטון, נשמה שעשויה, סוף סוף, לשחררו לחופשי.

ההפקה תוצג לתקופה מוגבלת במרכז ענב לתרבות בין התאריכים 27/6-20/7/2019. רכישת כרטיסים כאן.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו
  • רעש

    הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים

תגובות גולשים

0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *