קליפ חדש בבכורה: מור ספורטה – עכשיו משהו טוב

צילום: שני כהן

12/10/2017

כותב אורח

קליפ חדש בבכורה: מור ספורטה – עכשיו משהו טוב

מור ספורטה מוציאה קליפ לייב חדש לשירה "עכשיו משהו טוב". במכתב חשוף ספורטה מספרת על הרקע לכתיבת השיר, שהוא בעצם תרפיה לאחר אירועי הטרור בפריז, בנובמבר 2015, ביניהם הפיגוע בתיאטרון הבטאקלאן.

עכשיו משהו טוב, נכתב דווקא בזמן לא כל כך טוב.

זה היה בזמן טיול בעולם, אני ובת זוגתי מורן החלטנו לקחת "הפסקה" של שנה מהחיים שהכרנו ולתת לעצמנו מתנה בצורת טיול של שנה בעולם. טיול זה, מבחינתי, היווה קו תפר בין החיים הקודמים שהיו לי לחיים שיש לי עכשיו. את השינוי הגדול בחיי עשיתי בזכות הטיול הזה.

התחלנו באירופה, צרפת הייתה המדינה האחרונה בסבב, לפני המעבר החד למזרח.

זה קרה בנובמבר 2015 – מתקפת הטרור הגדולה בפריז, בה נרצחו 127 בני אדם. למזלנו, היינו באותו זמן בבורגון והגענו לפריז רק אחרי הפיגועים, כדי לשהות בה כמה ימים עד הטיסה לתאילנד. אני זוכרת איך פריז הרומנטית שהכרתי הפכה בין לילה לשדה קרב. ניידות ושוטרים בכל פינה, אפורה וקודרת. אפילו מגדל אייפל נראה מרחוק חשוך מהפחד.

אני בחורה מאוד רגישה, אז כל זה בטוח השפיע עלי וחדר אלי בצורה כלשהי. פחדים שהתעצמו ומחשבות שהחלו לצוץ. זה מצחיק לגלות איך דווקא מתוך המקומות הכי קודרים אפשר להיחשף אל האור.

בשדה התעופה בפריז, ביום הטיסה לתאילנד, בת הזוג שלי, מורן, הרגיעה אותי והזכירה לי שהחיים יפים ושמותר להנות מהם. שם, בדיוק באותה נקודה, נחשפתי ברמה ניכרת לעולם הרוחני שמלווה אותי עד היום.

במלון הראשון בתאילנד, (אני נמצאת בגן עדן) ועדיין לא השתחררו לגמרי המחשבות. לקחתי את הגיטרה שלי והתחלתי לכתוב את השיר. החלטתי שאני לא מחכה שיהיה טוב אלא גורמת לטוב לקרות עכשיו.

המילים "עכשיו משהו טוב" היוו בשבילי מנטרה לריפוי עצמי והן חוזרות ומהדהדות בי עד היום.

ובאמת טוב 🙂

ההופעה הקרובה של מור ספורטה תתקיים ב-26.10 בצוזאמן החדש בתל אביב.

הביאה לפרסום: עלי שנקר

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו
 • רעש

  הצטרפו אלינו לקבלת עדכונים

תגובות גולשים

2

מור 12:23

 • 04/12/2017

  תודה רבה אלעד! :-)

  הגב

אלעד 07:05

 • 24/10/2017

  שיר מקסים מלא באנרגיות, הפעמונים על הרגל הם שילוב אדיר בין גוון הקול לצליל הגיטרה. ורק שימשיך להיות לנו טוב ????

  הגב

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *